סורגים

עבודות מסגרות – אלומיניום וסורגים

שערי אלומיניום

לקבלת מקסימום מיגון ובטיחות הקפידו שבבית ובבית העסק יוצבו שערי אלומיניום ולא פחות.
למה אלומיניום ? אלומיניום הינו חומר גלם חזק, עמיד וקל יחסית מה שאומר שהעבודה איתו קלה והוא מעניק את ההגנה המירבית. לצד מנגנוני הנעילה המשוכללים תוכלו להנות מפתרון כולל של בטיחות, מגיון ושמירה מוחלטת על הפרטיות שלכם. שערי אלומיניום מגיעים בגבהים שונים ובעיצובים שונים, תוכלו לבחור שער אלומיניום בהתאמה אישית, בין אם מדובר על שער כניסה לבית ובין אם מדובר על שער כניסה לחניון. חברה מקצועית מעניקה מבחר עשיר של עיצובים, צבעים וסגנונות של שערי אלומיניום כאשר בתוך הקטלוג שלנו תוכלו להנות מתמונות תצוגה של דגמים שונים, להתרשם ולתכנן את השער החדש שלכם.

שער אלומיניום מדהים לדוגמא

גדרות אלומניום

לגינה, המרפסת, החצר או הכניסה לבית גדרות אלומינים יעניקו את הפתרון המושלם, הן מבחינת מיגון, הן מבחינת פרטיות והן מבחינת בטיחות. 
לרשותכם עומד מבחר עשיר של גדרות אלומיניום בדגמים וסגנונות משתנים, כאשר במקביל תוכלו להנות מעיצוב בהתאמה אישית. גדרות אלומיניום מגיעים גם עם אפשרות של שילוב עם חומרים נוספים כמו זכוכית, עץ ועיטורים שונים. כמובן שעם הגדרות ניתן לשלב שערים בהתאם לצרוך, הן שערי כניסה והן שערי חניונים. גדרות אלומיניום מגיעים בדרך כלל בצע אלומיניום כסוף, אך ניתן להתאים גם צבעים לפי בחירה אישית. אתם תמיד יכולים לשוטט באינטרנט ולקבל רעיונות מתמונות ולעיין בעיצובים השונים שעומדים לרשותכם. גדרות אלומיניום מגיעים במגוון גבהים ורמות שונות של איטום כך שתוכלו לשמור על מידת הפרטיות שנדרשת לכם, כל מסגר מקצועי ידע לספק לכם עבודה ברמה גבוהה !

פרגולות אלומיניום

במדינה שיש בה שמש מרבית חודשי השנה פרגולה היא תוסף חיצוני לבית ולבית העסק, במיוחד אם יש לכם מרפסת או גינה, אך גם עבור הכניסה לבית בלבד. פרגולות אלומיניום הן הפתרון המושלם לפרגולה בכל גודל ובכל עיצוב. פרגולות אלומיניום מגיעות בשלל של עיצובים ודגמים משתנים, הן עמידות, יפות, קלות ובעלות תוחלת חיים ארוכה.
פרגולות אלומיניום אינן מצריכות תחזוקה וניתן לשלב אותן עם חומרי גלם נוספים כמו זכוכית או עץ. פרגולות אלומיניום אינןן מחלידות ויכולות לשמש אותנו גם בחודשי החורף הגשומים. ניתן להזמין פרגולות אלומיניום בשלל של עיצובים וצבעים שונים. ועיצובי הפרגולות השונות הקיימות. חברה מקצועית מספקת שירות מלא הכולל עיצוב, הקמה והתקנה של הפרגולה כך שכל מה שעליכם לעשות הוא להחליט על העיצוב בלבד.

סורגים קבועים ישרים

סורגים ישרים הם למעשה אמצעי מיגון ובטיחות דקורטיבי, הממשיך את קו הקיר החיצוני של המבנה, כאשר הסורג עצמו מותקן במקביל למיקום החלון. כיום, הסורגים הישרים נחשבים לאחד מפתרונות המיגון המועדפים ביותר בישראל, וזאת בשל היותם אלגנטיים ודקורטיביים. סורגים ישרים , מיוצרים מסוגים שונים של מתכות, לרבות, פלדה ואלומיניום, ובכל הליכי הייצור מקפידים לשלב בסורג עיטורי מתכת דקורטיביים.

כמו כל מוצר אחר אצל מסגרייה מתמחה, גם הסורגים הישרים הקבועים זוכים לצביעה ברמה הגבוהה ביותר, וזאת על מנת לספק לכם מוצר ברמת גימור מושלמת., מתאימים עבורכם את ייצור הסורג בהתאם למידות החלון הרצוי, ובהתאם לדרישות המיגון המחמירות ביותר. בקטלוג המוצרים תוכלו להתרשם ממבחר הדגמים השונים אותם משווקים ומתקינים כך שתוכלו לקבל רעיונות ולמצוא את הסורג המושלם לבית או למשרד.תוכלו למצוא סורגים לחלוןו סורגים לחלונותסוגרים לדלתותסורגים לבית וסורגים לבית העסקסורגים לילדים וסורגים למרפסתסורגים מתקפלים (סורגים נפתחים), כאשר מעבר לסורגים הקיימים במאגר אצל החברות השונות תוכלו להנות מסורגים בהתאמה אישית תוך התאמה מושלמת לגדלים, לצבע ולהעדפות העיצוב שלכם.

בחרו את בעל המקצוע בקפידה הדבר יעניק לכם ולביתכם בטחון רב אז כדאי לבצע מעט סקר שוק לפני שמתחילים !

מאמרים נוספים