קבלני שיפוצים

על שיפוץ דירה וקבלני שיפוצים .

מתכננים שיפוץ? לא יודעים מהיכן להתחיל? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם להתחיל…וגם לסיים בשלום את שיפוץ הבית או החדר. אחד הדברים שכל מי שביצע שיפוץ בבית, בדירה, במשרד או בכל מקום אחר נתקל בהם הוא חוסר סדר. חוסר סדר ובלגן הם בעצם מה שגורם לנו לדחות עבודות שיפוץ עד אין קץ, ובכן, הנה שיטה פשוטה אך יעילה:

החליטו מה הוא התקציב העומד לרשותכם

תקציב הוא עניין חשוב כאשר ניגשים לשיפוץ, ההבדל יכול להיות אלפי שקלים בין שיפוץ שבוצע ללא שיפוץ (תופעת ה"נראה איך יתגלגל") לבין שיפוץ בית , דירה או משרד המבוצעים בהדרגה תוך כדי שמירה על מגבלות התקציב כמו כן בחרו בעלי מקצוע אמינים לאחר שביצעתם בדיקה מקיפה אודותיהם ורק לאחר מכן המשיכו שלב ותשאלו את עצמכם את השאלה הבאה :

מה רוצים לשפץ?

לאחר שהחלטנו כמה כסף יש לנו עבור השיפוץ, חשוב להעריך ולקבוע מראש מה רוצים לשפץ? כלומר, נניח שברצונכם לשפץ את חדר האמבטיה, האם להחליף קרמיקה? ברזים? אסלות או כל פריט אחר?

האם רוצים להחליף את האמבט שאינו בשימוש במקלחון יפה ומסודר? האם רוצים להוסיף או להסיר שקעי חשמל? ארונות? מראות וכל דבר אחר אותו תצטרכו, תוכלו להעזר ברשימה זו גם לצורך תקצוב השיפוץ בסעיף הקודם.

בדקו אילו בעלי מקצוע דרושים

שיפוץ חדר האמבטיה שונה לחלוטין משיפוץ המשרד או חדר השינה, בעלי המקצוע , חומרי הגלם והזמן הדרוש לביצוע העבודה משתנים לאין שיעור בין שיפוץ לשיפוץ.

אם אתם משפצים למשל את חדר השינה, יש צורך בצבעי, חשמלאי, איש גבס ואולי אפילו נגר (אם אתם מתכוונים לשפץ ארונות שידות וכיוב'. לאחר ההחלטה תוכלו לקבל הצעות מחיר מכל בעל מקצוע עשו סקר שוק !

שיפוצים מסויימים יהיו זולים יותר בביצוע עבודה קבלנית של קבלן שיפוץ יחיד המביא בעלי מקצוע לביצוע כל עבודות השיפוץ ושיפוצים אחרים יהיו שולים יותר כאשר אתם תביאו כל בעל מקצוע ותשלמו לכל אחד בנפרד, יש לבצע סקר שוק חכם בו אנו מבקשים הצעות מחיר מדוייקות (היזהרו מהערכות) עבור כל עבודה בנפרד.

על עבודות גבס בסלון או איפה שלא תרצו !

שיפוצים ועיצובים אומנותיים בגבס, בניית קירות גבס, קירות גבס מעוגלים, הנמכת תיקרות, נישות גבס, מזנוני גבס, נישות גבס לפלזמה, תקרות צפות עם תאורה נסתרת ועוד.

גבס הוא אכן באמת "חומר ביד היוצר" האפשרויות הנפתחות בפני בעל מקצוע ולקוח בעבודה עם גבס הן כמעט אינסופיות, ולכן מומלץ לתכנן ולעצב היטב ולקחת בחשבון את כל האספקטים לפני ביצוע על מנת לקבל מוצר מוגמר קרוב לשלמות ככל הניתן.

לפניכם דוגמאות מדהימות לשיפוצים מיוחדים

החל מנישות גבס וכלה במזנוני גבס שלמים, תקרות גבס,נישות גבס למסכי פלזמה או מסכים שטוחים המוצבים בדרך כלל בחדר הסלון או בחדרי השינה ניתן לבצע שיפוצים מדהימים ואת כל עבודות התכנון העיצוב והביצוע בתחום הגבס.
יתרונו של הגבס הוא בקלות העיבוד של החומר והיכולת ליצור כמעט כל עיצוב בכל פינה או נישה בבית ולספק מעין זרימה טובה יותר של הרהיטים וכמובן של ההרגשה הטובה מתלווה אל זרימה שכזו.

אחד התחומים העולים בנושא הגבס הוא הנישות לפלזמה ונישות בכלל מגבס. היתרון הבולט הוא כמובן השוני. אם בעבר ניגשתם לחנות הרהיטים ורכשתם מזנון או פינת טלוויזיה או שידת טלוויזיה, כזו שפגשתם מן הסתם בבתים אחרים, כיום, הגבס כחומר גלם מאפשר לכם ליצור רהיט ייחודי לבית שלכם משהו שלא תמצאו באף מקום אחר המתאים לכם ובשבילכם על פי עיצוב שאתם הייתם שותפים לו וכמובן בעלות נמוכה יחסית.

מאמרים נוספים