ניסור בטון

ניסור בטון לפתיחת דלת ? הכל אודות ניסור בטון !

ניסור בטון הינה השיטה היעילה ביותר הקיימת בתחום הבנין לביצוע שינויים באלמנטים עשויים בטון מזויין, בשיטת הניסור בבטון ישנו חסכון ניכר בתיקונים מסביב לפתח, זמן העבודה, בטיחות הביצוע ועוד…

חשוב לבחור בצוות מקצועי שמבין בניסור בטון ובכל זמן נתון יכול לבצע את כל סוג והיקף עבודה הנדרש בביצוע מקצועי. שיטת הניסור בבטון מעניקה לך פתרון מושלם לביצוע שינויים באלמנטים עשויים בטון מזוין ללא מגבלת עובי בטון. דוגמאות לשימוש בניסור בטון: ניסור דלת ניסור חלון פריצה לחלל פירוק תקרות ויצירת פתח בתקרה ניסור חומות ומעקות עשויים בטון מזוין פירוק מבוקר של פרגולות דקורטיביות עשויות בטון מזוין ניסור רצפות בטון ויצירת תעלות ברצפת בטון ניסור עמוד /קורה בטון פירוק כלונסאות. ניתן לבצע עבודות מן הסוג הזה תוך חסכון משמעותי בזמן, ותוך הקפדה על שקט יחסי וניקיון.

איך מתבצע ניסור בטון ?

ניסור הבטון מתבצע באופן מקצועי ומדויק ומונע סכנה של היווצרות סדקים כתוצאה משימוש בפטישי חציבה. כיום כבר אין מקום לויכוח – ניסור בטון אשר מתבצע באמצעות כבל יהלום הוא השיטה הטובה ביותר לבצע עבודות בטון. כבר לא צריך לקרוא לשיפוצניק המקומי ולראות אותו נאבק שבוע בקיר שצריך להסיר, כבר אין צורך להזמין קבלן וצוות פועלים על מנת לשפץ ממ"ד או גג, כל מה שצריך בתור התחלה הוא מומחה בטון אחד אשר מפעיל כבל יהלום, ובתוך זמן קצר העבודה תושלם על הצד הטוב ביותר – היא תהיה מדויקת, נקיה, שקטה ואסתטית, וסביר להניח שאתם תשאלו את עצמכם מדוע לקח לך כל כך הרבה זמן לקרוא למומחה בטון שיבצע עבורך את הפרויקט. זאת כמובן, בתנאי שהזמנתם מומחה בטון של קירות כל פרויקט, בכל מקום, בשיא המקצועיות – בעבודה!

באיזה חברה יש לבחור לניסור בטון ?

יש לבחור חברה שהיא החברה המנוסה והמקצועית ביותר שמבצעת ניסור בבטון בארץ. ושברשותה בעלי המקצוע המיומנים ביותר והציוד המתקדם ביותר, כך שאתם, הלקוחות, יכולים להיות סמוכים ובטוחים שבעזרתם תוכלו לבצע כל שיפוץ, פרויקט או מטלה. יש לבחור חברה שנותנת ללקחות שלה להרגיש חשובים למה הכוונה? בבקשה: אין לקוח לא חשוב – יש לבחור חברה שמתגאים בעובדה שהם עובדים עם כל סוגי הלקוחות, ומעניקים לכולם את אותה החשיבות והיחס המכובד. יש לבחור חברה שעובדת עם כל סוגי הפרוייקטים שישמחו לבוא לעזרתכם בכל סוג של פרויקט או משימה. בין אם מדובר בהסרת קיר בטון בבית פרטי, שיפוץ מועדון קהילתי, או אפילו הסרת גשר כחלק משיפוץ תשתית מקומי – מומחי הבטון צריכים לדעת כיצד לבצע כל עבודה! ולבדוק שהם עובדים עם כל סוג אבן או בטון – המונח ניסור בבטון עשוי להטעות לעיתים, בעבודה גם עם סוגי אבנים ומחצבים אחרים. בטון? גבס? אבן ירושלמית? כאשר צריך לבצע ניסור בטון, בניית גבס או בטון זה חייב להיות מושלם

מחפש עבודת ניסור בטון ?בדיוק במקום הנכון

אנו יודעים לספר שעבודה עם בטון חייבת להיעשות ללא פשרות. קידוח של פתחים בבטון, בכל גודל וצורה, מצריך עבודה מקצועית וחסרת פשרות, המאפשרת לקבל תוצאות בדיוק במקום הנכון ובגודל הרצוי.

לא קשה להבין מדוע פתיחה של חלל בקיר בטון, עבור משקוף ודלת, למשל, צריכה להיעשות בדיוק מושלם, בצורה ישרה וללא תקלות. ניסור בטון שיעשה כלאחר יד, ללא ביצוע תוכנית עבודה מדויקת, בשימוש בכלים לא מתאימים או ללא לקיחת מידות ראויה, עשויה במקרים רבים לעלות ביוקר ולא רק במונחי כסף. נזק בלתי מבוקר שנגרם תוך כדי פעולות שנעשות במבנה בטון עשוי להרוס רעיון של שיפוץ ושיקום שהושקע זמן רב בתכנונו.

מכונת ניסור בטון בפעולה

שומרים על יציבות בניסור קירות בטון

סיבה נוספת לחשיבות המקצועיות בכל עבודה של ניסור בטון טמונה בשמירה על יציבות המבנה. לא פעם ולא פעמים תופס הבטון מקום של כבוד בשמירה על יציבות, ביסודות, בעמודים, בקירות ועוד. טיפול לא נכון בניסור או קידוח בטון עשוי בהחלט לגרום לאסון.
טיפול שגוי בציוד קידוח, שימוש בציוד מיושן או לא מתאים, פגיעה ביסודות הבטון, בקירות של מרתף או ביציקת בטון מכל סוג שהוא עשויים לפגוע ביציבות המבנית ואף להביא להיווצרות סדקים או לקריסה. לכן, בתחום של ניסור בטון אין מקום לפשרות. רק אנשי מקצוע מעולים, מנוסים ומקצועיים ביותר יוכלו לספק עבודה טובה, באחריות וללא פגם.

ציוד מקצועי לעבודה מקצועית

כאשר מזמינים קבלן לביצוע ניסור בטון, חשוב לבדוק את מידת אמינותו, ניסיונו ורמת הביצוע בפרויקטים שבהם היה מעורב. עבודה איכותית תושג רק בהינתן התנאים הבאים:
• יכולת ניהול פרויקטים ברמה גבוהה, תוך שמירה על ניקיון ובטיחות ויכולת עמידה בזמנים.
• העסקת עובדים ראויים, מנוסים ומקצועיים, אשר רכשו ניסיון בעבודה איכותית, מוקפדת וזהירה.
• שימוש בכלי עבודה איכותיים, ברמה גבוהה. כלי עבודה ומכשור לעבודות בבטון צריכים להתאים במדויק לסוג הבטון, עוביו, ולתוצאה שאותה רוצים להשיג.

מאמרים נוספים