הדברה ירוקה

מהי הדברה אורגנית ? ומהי הדברה ירוקה ?

אתם מנסים למצוא את הדרך הטובה ביותר שבעזרתה תוכלו להרחיק מהבית שלכם את כל המזיקים הלא נעימים? אם כך, הדברה אורגנית היא הפתרון הטוב ביותר שמחכה לכם, ואין כל סיבה להמשיך ולדחות את העניין. הדברה מסוג זה יכולה להיות איכותית במיוחד לכל אחד, בין אם אתם חיים בבית שנמצא בקומת קרקע ובין אם אתם חיים בדירה שנמצאת בבניין גבוה במיוחד, כי הדברה שכזו מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש.

מצד אחד, אנחנו רוצים לשמור על איכות הסביבה ועל בעלי החיים, אבל מצד שני יש יצורים חיים שאנחנו מעדיפים שלא יבואו "לבקר" אותנו. מדובר כמובן במיני מזיקים, מכרסמים וחרקים שמגיעים אל הבית שלנו. המתקפה הגדולה שלהם היא בעיקר בקיץ, כיוון שהם מחפשים מקום להסתתר בו מהחום הגדול ששורר בחוץ. אבל לנו זה לא מתאים. מה אפשר לעשות כדי להרחיק אותם מבלי לפגוע בסביבה? הדברה אורגנית היא התשובה.

הדברה אורגנית – מדוע?

הדברה אורגנית היא שיטת הדברה שיש לה יתרונות לסביבה, כיוון שהיא מתבצעת תוך שימוש בחומרים טבעיים ואין בה רעלים כלל. חומרי ההדברה האלו מופקים ממגוון צמחים והם עוברים תהליך עיבוד והכנה טבעיים או סינתטיים. היתרון של ההדברה הזו הוא העובדה שהחומרים טבעיים ואינם מזיקים לסביבה ובכל זאת הדברה זו מצליחה להשיג את התוצאה הרצויה- הרחקה של כל החרקים, המכרסמים והמזיקים למיניהם, ממש כמו הקטל שאפשר להשיג בעזרת חומרי הדברה המכילים חומרים כימיים.

מדוע משתמשים בהדברה אורגנית ?

אתם שואלים את עצמכם מדוע בשנים האחרונות עוד ועוד אנשים מעדיפים להזמין שירות של הדברה ירוקה? פשוט מאוד: ההדברה הזאת מובילה לתוצאות טובות והיא לא פוגעת בסביבה. השימוש בחומרים הכימיים מזיק הרבה יותר, והאמת היא שאין כל טעם לעשות שימוש בחומרים אגרסיביים כל כך, שכן בסופו של דבר גם חומרים אורגניים יכולים להוביל לאותה התוצאה.

מדבירים אורגניים מקצוענים

חשוב ביותר להזמין חברה מקצועית המתמחה בהדברה ירוקה – ריקו הדברות, שכן רק חברה מובילה תעשה שימוש בחומרים הטובים ביותר שקיימים. מעבר לכך, עדיף להזמין חברה מקצועית ומנוסה שכן חברה כזאת תדע באיזה חומרים להשתמש כדי להרחיק את החיות שמגיעות לדירה שלכם. אם המטרה היא להרחיק חולדות הרי שהחומרים צריכים להיות שונים לעומת מקרים שבהם המטרה היא להרחיק תיקנים, ולכן הניסיון של אנשי הצוות בחברה רלוונטי. התקשרו אלינו להזמנת שירות ההדברה הטוב והיעיל ביותר!

קצת על הדברה אורגנית

הדברה ירוקה

בדרך כלל לפני שעוברים לגור בדירה חדשה יש לא מעט דברים שצריך לעשות, ואין ספק שהמעבר לדירה החדשה לא צריך לכלול רק את הניקיון שלה. דבר חשוב ביותר הוא להזמין שירות הדברה, כי רק אם תדבירו את הדירה לפני שאתם נכנסים אליה תוכלו לישון בשקט. השאלה הגדולה היא איזה סוג של הדברה להזמין, כי למען האמת יש לא מעט אופציות קיימות, ואחת מהאפשרויות הטובות ביותר שקיימות זו האפשרות של הדברה ירוקה.

מהי הדברה ירוקה?

הדברה זו מבוססת על תמציות צמחים או חומרים טבעיים אחרים הכוללים רמת רעילות קטנה ביותר לעומת החומרים מבוססי הכימיקלים ויש אף אפשרויות שימוש בהדברה שאינה כוללת חומר רעיל לחלוטין. הדברה בשיטה זו היא בטוחה לסביבה בכלל ולילדים ובעלי חיים שאינם מזיקים בפרט.

איך עובדת הדברה ירוקה ?

הדברה ירוקה כוללת אמנם חומרים עם רעילות נמוכה או ללא רעילות כלל, אך החומר עצמו גורם למזיקים להתרחק מהמקום שעבר הליך הדברה ולעזוב את האזור לחודשים ארוכים. המזיקים חשים בהדברה שבמקום. אם היא כוללת רעלנים טבעיים בכמות נמוכה היא מחסלת את המזיקים ואם היא אינה כוללת רעלנים היא תדאג להרחיקם מהמקום לזמן רב.

מדוע דווקא הדברה ירוקה?

ההדברה מסוג זה יכולה להתאים לכם כיוון שהיא מספיק יעילה וחזקה, אך מצד שני היא אינה מסוכנת לבני האדם ולחיות המחמד. בהדברה ירוקה הסביבה נפגעת פחות, ואין ספק שכל אחד מאיתנו צריך לחשוב על טובת הסביבה ולא רק על טובתו האישית.

יעילות ההדברה הירוקה

עוד דבר שכדאי לדעת לגבי ההדברה הירוקה, זו העובדה שמדובר על הדברה חזקה במיוחד, כך שאין כל מקום לחשוש שהיא לא תהייה מספיק יעילה. תוכלו להזמין את השירות הזה במהירות ואפילו לא תצטרכו לפנות את הכלים מהמטבח או להגן על האוכל שנמצא במזווה.

ריקו המדביר – הדברה ירוקה

מאמרים נוספים