תאורת חוץ

חשמל – תאורת פנים וחוץ עם חשמלאי

כמה דברים כלליים שכדאי לדעת על חשמל:

  • יצור אנרגיה ממקורות אלטרנטיביים יקטין את החותם הסביבתי ואת חשבון החשמל החודשי שלכם.
  • בדיקה תרמית מתוכננת מראש תמנע השבתה בלתי מתוכננת על-ידי טיפול מראש.
  • רוב השריפות נגרמות כתוצאה מכשל חשמלי בלוחות ובמערכות החשמל.
  • במקרה שהארקה אינה תקינה או חוברה בצורה לא נכונה הזרם, כתוצאה מקצר חשמלי במעגל, עלול לעבור דרך גופנו או לגרום לשרפת המתקן.
  • במקרה של אי שימוש בצנרת מבודדת באינסטלציה, בתקלת או החלפת המוליכים, יהיה צורך לשבור את קיר.
  • במקרים של קצר החשמל יש סכנת התחשמלות, והארקה גורמת לזרם החשמל לעבור לאדמה ולא לגופנו.
  • כאשר מפסק הפחת מזהה חריגה בזרימת זרם השמל בבית (זרם במוליך ה"אפס" אינו שווה ערך לזרם מוליך ה"פאזה" במתקן חד-פאזי), הוא מנתק את אספקת המתח באופן מיידי.
  • בשימוש במוליכים לא נכונים (קטנים מידי) וחיבורים רופפים עלול להיבצר התחממות יתר ומכאן לפריצת שריפה.
  • ניתן לשלוט על תאורה מבוקרת לשם צריכת חשמל מינימאלית במידה וייעשו לכך הכנות מתאימות, על ידי תכנון נכון ומקצועי.
  • בכל טיפול בחשמל, יש לנתק את זרם החשמל בלוח הראשי של המתקן לשם מניעת התחשמלות.

תכנון תאורה, תאורת חוץ, תאורת פנים

בכל מבנה , גדול כקטן , דירות, בתים פרטיים, חנויות , מרכזים מסחריים , בנייני משרדים וקניונים , עולה תמיד נושא תכנון תאורה, תאורת חוץ, תאורת פנים כבר בשלב הבנייה ולעיתים גם אחריו. התאורה היא הנותנת אווירה מסוימת לכל חלל, תחושה המוקרנת לאלו הנמצאים בחלל ועל נדרש תכנון קפדני. תכנון תאורת חוץ, תאורת פנים הוא חיוני, ואם נעשה בכובד ראש יהיה בעל תוצאות טובות, אמינות שיחזיקו מעמד לאורך זמן.

תכנון תאורת חוץ, תאורת פנים – מה זה כולל?

תכנון, תאורת חוץ, תאורת פנים כולל את התכנון מבחינת העיצוב – בחירת סוג התאורה, הצבע שיתאים למקום, מיקום התאורה, שילוב נכון של התאורה הפנימית עם התאורה החיצונית ועוד. בנוסף, כולל תכנון תאורת חוץ, תאורת פנים תכנון טכני מבחינת החשמל התאורה, החשמל הדרוש, התשתית החשמלית הקיימת או תכנון התשתית החשמלית הנדרשת, ארונות חשמל, מפסקים, עמידה בתווי תקן ועוד. לכן כל התהליך צריך להיעשות על ידי צוות הכולל בודק חשמל, מהנדס חשמל, צוות הנדסת חשמל מקצועי ומנוסה.

תכנון תאורה על ידי חשמלאי – כך זה מתבצע !

תכנון תאורת חוץ, תאורת פנים – למי לפנות ?

יש לפנות רק לחשמלאי מוסמך עם ניסיון מקיף בתחום החשמל על כל היבטיו. ניסיון זה, יחד עם מומחיותם, אמינותם וניסיונם הארוך של הצוותים והעובדים בחברה מבטיחים עבודה ברמה גבוהה במיוחד, מקצועית ללא פשרות, עמידה בלוחות זמנים ובדרישות הלקוח, ועבודה לפי התקנים המחמירים ביותר ובהתאם לסטנדרט המוכר בענף.

בחרו חברה בעלת ניסיון חברה ומנוסה בתחום, ועל כך יכולים להעיד לקוחותיה הרבים, כל לקוחות החברה יכולים להעיד על שביעות הרצון מהתוצאות, מהשירות, הייעוץ שניתן ורמת העבודה, אודות חברה כזאת או אחרת תוכלו לקרוא באינטרנט.

חברות שונות עוסקות בתחום תכנון תאורת חוץ, תאורת פנים וחשמל ועל כן יכולים להבטיח לכל לקוח, גדול כקטן, את התוצאות הטובות ביותר, העבודה הבטיחותית ביותר, עמידה בלוחות זמנים וגם הדרכה וייעוץ לאורך הדרך גם לאחר סיום העבודה. כל בעל מקצוע בחברה מקצועית מחויב לשביעות רצון הלקוח ועל כן מבטיח , וגם מקיים, לעשות הכול כדי להביא לתוצאות הטובות ביותר, בזמן המהיר, תוך שמירה על אמינות גבוהה ובטיחות ללא פשרות. 

לסיכום : כאשר מדובר על חשמל ותכנון תאורת חשמל בין אם זה חוץ או פנים, בדקו היטב את אנשי המקצוע איתם אתם בוחרים לעבוד שאכן מוסמכים ובידם רישיון חשמלאי מוסמך לביצוע העבודה אותה תרצו לקבל !

מאמרים נוספים