קבלן שיפוצים

איך נבחר קבלן שיפוצים ?

כידוע רוב האוכלוסייה של מדינת ישראל מבצעת המון שיפוצים .לכן יש מגוון רחב מאוד של קבלני שיפוצים שכל אחד מהם התמחה בסוג מסוים או סוגים מסוימים של עבודות שיפוצים.חשוב לבחור קבלן שיפוצים שהוא בעל ניסיון רב בסוג עבודות שיפוצים שאתם מעוניינים בהם מכמה סיבות. הראשונה היא שאיכות העבודה שלו תהיה טובה, השנייה שקצב העבודה יהיה מהיר וללא עיכובים מיותרים, השלישית היא שכך יש סיכוי שתקבלו הצעת מחיר טובה בשביל השיפוץ בדירתכם. חשוב לראות עבודות שיפוצים קודמות של קבלני שיפוצים שאתם חושבים לשכור את שירותיהם, וגם לברר אם הם עמדו בלוחות הזמנים שהובטחו עד לסיום עבודתם.

התנהלות כספית מול קבלן שיפוצים

מומלץ לשלם במספר תשלומים שיתבצעו על פי הקצב של עבודות השיפוץ שהזמנתם מהקבלן. בצורה כזאת הקבלן לא יכול להיעלם עם כספכם לפני שהשלים את מה שהתחייב לו, וגם הוא בעל מוטיבציה להשלים את העבודה בקצב משביע רצון. חשוב לחתום על חוזה על קבלני שיפוצים , שבו יפורטו העבודות השונות, התשלום בעבור כל עבודה, וגם לוח הזמנים שלפיו תבוצע כל עבודה מעבודות השיפוצים השונות אשר הזמנתם.

מהם סוגי עבודות שמבצעים קבלני שיפוצים?

ישנם מספר סוגים של עבודות שיפוצים שיכולות להתבצע ע"י קבלן שיפוצים , כמו למשל. עבודות ריצוף, שיפוץ של המטבח,שיפוץ חדר הרחצה, שיפוץ של חדרי שינה, שיפוץ חדר הסלון, בניה של קיר גבס, חיפוי של קירות בקרמיקה, עבודות חשמל, עבודות סיליקט- הכוונה היא לעבודות של חיפוי קירות על ידי לבנים שהן בסגנון עתיק, עבודות צביעה של חלקים מהדירה, הרכבה של פרקטים על הרצפות, עבודות צנרת מסוגים שונים, שבירה של קירות, החלפה של חלונות, התקנה של גופי תאורה חדשים, התקנה של מכשירים חשמליים שונים כמו למשל כיריים במטבחים, החלפה של השיש שבמטבח, החלפה של ארונות שבחדרי הדירה, פתיחה של חלון חדש, התקנת ברזים חדשים, הוספת פרגולה למרפסת או לחצר הבית, עבודות אינסטלציה שונות, החלפת דלתות ועוד.

התועלת הסופית של עבודות שיפוצים

התועלת הסופית שמתקבלת בעזרת עבודות שיפוצים היא דבר ראשון דירה שעתה היא יותר יפה ויותר חדישה.דבר שני ערך הדירה הוא יותר גבוה לעומת השלב של לפני השיפוץ, כאשר העלות של שיפוץ אשר בוצע כהלכה היא נמוכה מהגידול בערכה של הדירה המשופצת, כך שלמעשה טמון כאן רווח כלכלי שיכול להגיע לסכומים גבוהים יחסית.לכן חשוב שאתם תבחרו קבלן שיפוצים שהוא אמין, יסודי ומקצועי.

איך משפצים בית ישן ? בדיוק ככה !

בטיחות בעבודה בזמן שיפוץ דירה

אחד הדברים החשובים ביותר אותן יש לבצע בזמן שיפוץ דירה הוא הדאגה לנושא הבטיחות בעבודה. לצערנו, כיום אנו שומעים בכל פעם מחדש על אסונות אשר התרחשו כתוצאה מחוסר שמירה על הבטיחות בזמן ביצוע העבודות. אנו, בחברת מנהטן מקפידים על נושא הבטיחות ברמה הגבוהה ביותר שניתן כך שכשאתם מבצעים שיפוץ דירה אתם יכולים להיות בטוחים כי לא תתרחש רשלנות ולא יגרם אסון באזור המגורים שלכם, מה שיאפשר לכם להיות הרבה יותר רגועים. העובדים בחברת מנהטן יודעים כיצד לשמור על הבטיחות ומשתמשים במכשירים מיוחדים אשר מאבטחים אותם בזמן העבודות ומאפשרים להם לבצע כל עבודה בצורה בטיחותית ונכונה.

בטיחות בזמן השיפוצים – לשקט הנפשי שלכם

חברה אשר לא מבטיחה לכם כי היא מבצעת את כל הפעולות הנדרשות על מנת להבטיח עבודה בטוחה וטובה היא חברה אשר אתם צריכים לחשוש מפניה מאוד. אנו בחברת מנהטן דואגים לעובדים שלנו ומפקידים כי כל העבודות יבוצעו בצורה בטוחה ועל פי כל כללי הבטיחות הנדרשים. בצורה כזו, אנו מעניקים לשם שקט נפשי ומאפשרים להם להיות הרבה יותר רגועים ובטוחים כי שום אסון לא יתרחש בתחום האחריות שלכם. העובדים ששומרים על הכללים משתמשים ברתמות מיוחדות, סולמות בטיחותיים וחומרים שאינם מסוכנים כך שמעל הכול הבטיחות שלהם נשמרת והם חוזרים כל יום הביתה בשלום ובחיוך רחב מאוד.

העמדת ממונה בטיחות בעבודה

ממונה בטיחות בעבודה אחראי על כל אותן עבודות שיפוץ דירה ודואג להדריך את העובדים בכל פעם לגבי פעולות נוספות אשר עליהם לנקוט כדי לבצע את העבודה בצורה בטוחה ונכונה. ממונה בטיחות מאפשר לנו להבטיח את שלומם של העובדים. בנוסף, ממונה הבטיחות בודק את החומרים איתם עושים שימוש בתהליך של שיפוץ דירה ובודק כי אלו לא חומרים מסוכנים וחומרים אשר קיבלו את כל האישורים הדרושים על מנת שהעבודה איתם תבוצע בצורה נכונה ובטוחה וללא כל בעיה. זו הסיבה לכך שרבים לא מוכים להתפשר על פחות ובוחרים אך ורק בחברת מקצועית לעבודה איכותית ובטוחה.

מאמרים נוספים